Servis autobusů

Společnost TEZAS a.s. má více než 60ti leté opravárenské a servisní zkušenosti v kategorii autobusů a vozidel pro hromadnou přepravu osob. V současné době v této tradici pokračuje naše dceřiná společnost TEZAS servis a.s. Autoservis – servisní centrum firmy TEZAS servis a.s. najdete v Praze 9, Satalicích a servisní středisko v Boskovicích.


Služby pro autobusy a vozidla v TEZAS servis a.s.

Servis autobusů, chlazení a autoklimatizace, ověřování tachografů, mycí linka…

Opravy a servis autobusů IVECO Bus, Irisbus, KAROSA a Solaris

TEZAS servis a.s. je moderní autoservis a opravárenské centrum, které poskytuje autorizovaný záruční a pozáruční servis autobusů. Specializuje se na opravy a celkovou údržbu autobusů značek IVECO Bus, Irisbus, KAROSA a Solaris. Provádí diagnostiku vozidel, měření emisí, pneuservis, klempířské, autoelektrikářské a autolakýrnické práce. Dále zákazníkům nabízí montáž a servis topení EBERSPACHER. Servis autobusů, více info »

Servis autobusůServis autobusů, mycí linka

Chlazení a servis autoklimatizace pro autobusy – komfortní cestování

Optimální teplota v interiéru autobusu je zárukou pohodlné a bezpečné jízdy. TEZAS servis a.s. dodává a instaluje výkonné autobusové klimatizace THERMO KING a WEBASTO. Zajišťuje servis autoklimatizace a provádí opravy již nainstalovaných klimatizačních jednotek, od dodávek až po soupravy s návěsem. Chlazení a klimatizace, více info »


Montáž a ověřování tachografů

Metrologická střediska TEZAS servis a.s. poskytují zákazníkům službu ověřování tachografů pro digitální a analogové tachografy. Střediska provádějí nejen ověřovaní, ale zabezpečují také odbornou montáž tachografů. Převážně se orientujeme na tachografy následujících značek: Siemens, Veder-Root, Actia a Kiencle. Ověřování tachografů, více info »


Mycí linka pro autobusy

TEZAS servis a.s. provozuje mycí linku pro autobusy a nákladní vozidla v servisním centru společnosti v Praze 9. Průběh mytí je kompletně automatizován a probíhá v krátkých časových intervalech. Dosah a výkon mycí linky zaručují dokonalé umytí povrchu každé karosérie. Myčka též umožňuje mytí přípojných vozidel. Mycí linka, více info »


Servis autobusů, ověřování tachografů

TEZAS servis a.s. – servis autobusů,
služby pro autobusy a vozidla »Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK